Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma

 Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma

Android akıllı telefonlarınızın ekranını aşağıdaki isimleri verilen uygulamalar ile pc’nizin ekranına yansıtabileceksiniz.

1.Lg On – Screen Phone: Lg tarafından geliştirilmiştir. Lg akıllı telefonlarınızın ekranını bu program sayesinde pc ye yansıtabileceksiniz. Usb, wifi, bluetooth yardımı ile bağlanılabilmekte. Buradan indirebilirsiniz.

2. Samsung – Side Sync: Sadece samsung cihazlar için tasarlanmış bu program ekran yansıtmakla kalmayıp bir çok özellik barındırmakta. Telefonunuzu side sync ye bağladığınız zaman birçok işlemi telefonunuzu elinize almadan bilgisayardan yapabileceksiniz. Buradan indirebilirsiniz.

3. Asus – Pc Link: Asus tarafından tasarlanan bu program sadece asus cihazlara özel ekran yansıtma programıdır. Usb, wifi, bluetooth yardımı ile de bağlanabilmekte. Buradan indirebilirsiniz.

Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma

Diğer Programlar

1. Vysor: Tüm akıllı android cihazların hepsini desteklemektedir. Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut. Ücretsiz sürümünde kısıtlama vardır yinede iş görüyor. Eklentiyi Buradan kurabilirsiniz.

2. Mobizen: Tamamen ücretsiz ve sorunsuz bir ekran yansıtma programıdır. Rahatlıkla takılmadan kullanabileceğiniz geçişleri ve görüntü kalitesi sizi tatmin edecek derecedir. Herhangi bir gecikme yada takılma olmaz. Dezavantajı ise ekranda mobizenin reklamı mevcut. Tüm akıllı android cihazlara uyum sağlar. Buradan indirebilirsiniz.

3. Apowersoft: Dosya yöneticisi, galeri, rehber, mesaj ve daha birçok özelliği olan ekran yansıtma programıdır. Bu program sayesinde telefonunuzu elinize almadan herşeye müdahale edebilirsiniz. Program 3 gün veya 1 hafta deneme sürümü vermekte deneme süresi bittiğinde para ile satın almanızı isteyecektir. Tüm akıllı android cihazlara uyum sağlar. Buradan indirebilirsiniz.

Not: Root yetkisi gerektirmez.